Wszystkie aukcje
×

Welcome back! Whilst you were away we added the functionality to view auctions and bid in pounds.

We are hiring!

Bezpieczny zakup

Trzy dodatkowe gwarancje bezpiecznych zakupów na aukcjach Catawiki:

1. Wszystkie aukcje nadzorowane są przez licytatora

Każda z aukcji Catawiki nadzorowana jest przez profesjonalnego licytatora. Nasi licytatorzy to eksperci w swoich dziedzinach i osobiście wybierają trafiające na aukcje przedmioty. Co więcej, licytatorzy nadzorują aukcje na bieżąco i można się z nimi kontaktować w przypadku wszelkich ewentualnych problemów.

2. Pieniądze przesyłane są do Catawiki

W przypadku innych stron z aukcjami zazwyczaj płacisz bezpośrednio sprzedawcy, licząc na to, że wyśle on przedmiot zgodnie z umową. System Catawiki jest bezpieczniejszy. Kiedy zakupisz przedmiot na aukcji, przelewasz pieniądze na konto Catawiki. Gdy otrzymamy wpłatę, powiadamiamy sprzedawcę. Sprzedawca ma od tej chwili 3 dni robocze na wysłanie Ci przedmiotu. Gdy to nastąpi, prześlemy mu pieniądze co najmniej 2 tygodnie po zakończonej transakcji. Jeśli coś pójdzie nie tak podczas dostarczenia przesyłki, będziemy mogli wstrzymać płatność na rzecz sprzedawcy.

3. System komentarzy

Po każdym zakupie poprzez Catawiki poprosimy Cię o skomentowanie satysfakcji z zakupu – służy do tego nasz system komentarzy. Jeśli dobrze oceniasz transakcję, możesz wystawić sprzedawcy pozytywny komentarz; jeśli Twoja ocena nie jest pozytywna, również możesz powiadomić o tym sprzedawcę. Wcześniejsze komentarze można zobaczyć z poziomu sklepu sprzedawcy – wystarczy kliknąć towar, nazwę sklepu lub banner.