We are hiring!

Bezpieczny zakup

Trzy dodatkowe gwarancje bezpiecznych zakupów na aukcjach Catawiki:

1. Wszystkie aukcje nadzorowane są przez eksperta

Każda z aukcji Catawiki nadzorowana jest przez profesjonalnego eksperta. Nasi eksperci to specjaliści w swoich dziedzinach, którzy osobiście wybierają trafiające na aukcje przedmioty.

2. Transakcje są bezpieczne i pewne

W przypadku innych internetowych stron aukcyjnych, zazwyczaj nabywca płaci bezpośrednio sprzedawcy, licząc na to, że wyśle on przedmiot zgodnie z umową. System Catawiki jest bezpieczniejszy. Kiedy zakupisz przedmiot na aukcji, przelewasz pieniądze na konto Catawiki. Gdy otrzymamy wpłatę, powiadamiamy sprzedawcę. Sprzedawca ma od tej chwili 3 dni robocze na wysłanie przedmiotu. Gdy to nastąpi, prześlemy mu pieniądze co najmniej 2 tygodnie po zakończonej transakcji. Jeśli coś pójdzie nie tak podczas dostarczenia przesyłki, będziemy mogli wstrzymać płatność na rzecz sprzedawcy.

3. System komentarzy

Po każdym zakupie za pośrednictwem Catawiki poprosimy Cię o określenie Twojej satysfakcji z zakupu za pomocą naszego systemu komentarzy. Jeśli dobrze oceniasz transakcję, możesz wystawić sprzedawcy pozytywny komentarz; jeśli Twoja ocena nie jest pozytywna, również możesz powiadomić o tym sprzedawcę. Wcześniejsze komentarze można zobaczyć klikając na link z opiniami o sprzedawcy, który znajduje się na stronie oferowanego przez niego przedmiotu.