We are hiring!

System aukcji

  1. Zalicytuj. Zielony kolor oznacza, że Twoja oferta była najwyższa. Jeśli ktoś Cię przebije, kolor zmieni się na czerwony. Pamiętaj: złożone oferty są wiążące. Zwycięzcy są zobowiązani do zakupu towarów, jeśli ich oferta jest najwyższa w chwili zakończenia aukcji.

  2. W przypadku przedmiotów o wysokim spodziewanym wpływie ze sprzedaży można ustalić akceptowalną cenę cenę. Składając ofertę, która jest niższa niż akceptowalna cena, zostaniesz o tym poinformowany na stronie opisu przedmiotu.

  3. Jeśli zalicytujesz w ostatniej minucie, aukcja zostanie przedłużona o minutę.

  4. Gdy aukcja dobiegnie końca, otrzymasz informację o wygranych przedmiotach. Oferowane podczas licytacji kwoty nie zawierają 9% opłaty aukcyjnej ani kosztu wysyłki. Poza tym nie naliczamy żadnych dodatkowych kosztów i nie obciążymy Cię podatkiem VAT ani podatkiem od sprzedaży. Pamiętaj: wszystkie oferty są wiążące.

  5. Sprzedawca jest zobowiązany wysłać przedmiot(y) w ciągu 3 dni roboczych od otrzymania potwierdzenia zapłaty. Niektórzy sprzedawcy mogą oferować możliwość uzgodnienia osobistego odbioru przedmiotów.